A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö

Kontakta oss

ABF Västerbotten

ABF ABF

ABF

www.abf.se

ABF Västerbotten         2019

 

ABF Västerbotten         2019

V. Norrlandsgatan 11 B, 903 27 Umeå

Joakim Lindquist   090-711616, 072-53504682    e-post: joakim.lindquist@abf.se

Linda Karlsson, V. Norrlandsgatan 11 B, 903 27 Umeå, 090-71 16 17 e-post: linda.karlsson@abf.se

Robertsfors

Hans Lindgren    070-1081301,     0934-14780    hans.lindgren@abf.se här vet jag inte än vem som kommer att ta över ej klart.

Nordmaling och Bjurholm     

Maria Holmgren 0930-13081     maria.holmgren@abf.se

Umeå     Vxl 090 71 16 00                                       

Veronica Hultman  090 – 71 16 02                            e-post: veronica.hultman@abf.se

Rådhusesplanaden 16 B, 903 28 Umeå 

Vännäs

Christer Lindberg 0935-124 25   christer.lindberg@abf.se

Vindeln

Weronica Mattsson 0933-613 56 weronica.mattsson@abf.se

ABF Skellefteå

Skellefteå 

Mikael Stenlund      telenr: 0910-77 71 55

 Ida Grenholm         telenr: 0910-77 7155 e-post: ida.grenholm@abf.se

ABF Mitt i Lappland                                  e-post:      info.mittilappland@abf.se

  • Malå                        Ann-Sofie Strandgren 0953-105 11
  • Norsjö                     Katarina Hjelte, Annika Holmström 0918-10755
  • Sorsele                    Åsa Danielsson 0952-103 74
  • Storuman                Marlene Rahm 0951-777 87
  • Tärnaby                  Ulrica Yngvesson 0954 – 101 25
  • Vilhelmina              Susanne Öhrman 0940-554 37
  • Åsele                        Birgitta Norrlänning 0941-109 15
  • Lycksele                    Kristina Berglund 0950-380 83
  • Dorotea                  Gabriella Wallin, Liselotte Nordh 0942 – 50 05 00

 

ABFs kontaktpersoner i Västerbottens län  för PROarna

 

Vi använder cookies för att ge dig den bästa möjliga upplevelsen av vår hemsida.