A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö

Kontakta oss

Distriktet och föreningar

E-postadresser

Distriktsstyrelsens e-postadresser:

Ordförande   Sam Venngren  

samwenngren@@hotmail.com

Sekrerare Carin Lundberg 

carin.lundberg@gmail.com

Kassör  Yngve Lindqvist  Berghem   

yngve.lindqkvist@telia.com 

Studieorganisatör: Britt Jonsson  

britt@rundvik.nu

 

Vice ordf. Anita Berg               

amberg50@hotmail.se

 

Ledamot Bertil Johansson     Rundvik                      

lillbertil@telia.com

Ledamot Kerstin Lundberg  Bygdeå

 kerstin.lundberg@mail.se 

Ledamot Jan Bergström  Dorotea

janne.barnas@gmail.com

Ledamot Tage Wikström    Sunnanå-Prästbordet                 

tage.wikström@bredband.net

Ersättare  Elsie Sparrman       Vilhelmina                   

e.sparrman@hotmail.se

Ersättare Carin Conradsson Hörnefors

carin.conradsson@box0930.com

Ersättare Bert Rune Dahlberg

bert-rune.dahlberg@fredrika.asele.se

Marika Lindgren

marikalindgren3@gmail.com

Thomas Landström

t.landstrom@icloud.com

Valberedning ordförande   Tage Karlsson        Sorsele                       

tage.kataliden@hotmail.com

Valberedning ledamot   Karl-Gunnar Forsberg                  

Eva Viksten

Göran Robertsson

 

Försäkringsansvarig  Tage Wikström, Sunnanå-Prsätbordet                    

tage.wikstrom@bredband.net

Revisor Solveig Grubbström Ersboda                   

solveig.grubbstrom@kylen.nu

Revisor Curt Wallmark           Teg                          

umegwk@telia.com

Lotteriansvarig Eva Jonasson  Legdeå

eajn@robertsfors.se

 

PRO föreningar  E- postadresser:

Backen PRO: backen@pro.se

Bastuträsk PRO: bastutrask@pro.se

Berghem PRO: berghem@pro.se

Bjurholm PRO: bjurholm@pro.se

Boliden PRO: boliden@pro.se

Byske PRO: byske@pro.se

Bureå: burea@pro.se

Burträskbygden PRO: burtraskbygden@pro.se

Bygdeå PRO: bygdea@pro.se

Bygdsiljum PRO: bygdsiljum@pro.se

Dikanäs PRO: dikanas@pro.se

Dorotea PRO: dorotea@pro.se

Ersboda PRO: ersboda@pro.se

Fällfors PRO: fallfors@pro.se

Finnträsk-Ålund PRO: finntrask-alund@pro.se

Holmsund PRO: holmsund@pro.se

Hörnefors PRO: hornefors@pro.se

Jörn PRO: jorn@pro.se

Kristineberg PRO: kristineberg@pro.se

Kågedalen PRO: kagedalen@pro.se

Lycksele PRO: lycksele@pro.se

Lövånger PRO: lovanger@pro.se

Malå PRO: mala@pro.se

Nordmaling PRO: nordmaling@pro.se

Norsjö PRO: norsjo@pro.se

Nysätra PRO: nysatra@pro.se

Obbola PRO: obbola@pro.se

Ragvaldsträsk PRO:   ragvaldsträsk@pro.se

Robertsfors PRO: robertsfors@pro.se

Rundvik PRO: rundvik@pro.se

Skelleftehamn PRO: skelleftehamn@pro.se

Skellefteå PRO: skelleftea@pro.se

Skellefteå Västra PRO: skelleftea.vastra@pro.se

Storuman PRO: storuman@pro.se

Sorsele PRO: sorsele@pro.se

Sunnanå -Prästbordet PRO: sunnana-prastbordet@pro.se

Sävar PRO: savar@pro.se

Sörböle-Anderstorp PRO: sorbole-anderstorp@pro.se

Teg PRO: teg@pro.se

Umeå PRO: umea@pro.se

Ursviken Klemensnäs PRO: ursviken-klemensnas@pro.se

Vilhelmina PRO: vilhelmina@pro.se

Vindeln PRO: vindeln@pro.se

Vännäs PRO: vannas@pro.se

Vännäsby PRO: vannasby@pro.se

Åmsele PRO: amsele@pro.se

Åsele PRO: asele@pro.se

Östra Umeå PRO: umea.ostra@pro.se

Vi använder cookies för att ge dig den bästa möjliga upplevelsen av vår hemsida.